FN2700097.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of FN2700097.
| BaseResonator | Crystal | Crystal | Crystal | Crystal | Crystal |
| Type | XO (Standard) | XO (Standard) | XO (Standard) | XO (Standard) | XO (Standard) |
| Frequency | - | - | - | - | - |
| Function | Enable/Disable | Enable/Disable | Enable/Disable | Enable/Disable | Enable/Disable |
| Output | CMOS | CMOS | CMOS | CMOS | CMOS |
| Voltage-Supply | 1.2V | 1.2V | 1.2V | 1.2V | 1.2V |
| FrequencyStability | - | - | - | - | - |
| AbsolutePullRange(APR) | - | - | - | - | - |
| OperatingTemperature | - | - | - | - | - |
| SpreadSpectrumBandwidth | - | - | - | - | - |
| Current-Supply(Max) | - | - | - | - | - |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| MountingType | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Size/Dimension | 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) | 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) | 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) | 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) | 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) |