GNR30BCZ.pdf
GNR30BCZ.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of GNR30BCZ.
| Image |  |
| Package/Case | Module | Module | Module | Module | Module |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | GNR | GNR | GNR | GNR | GNR |
| MountingType | DIN Rail | DIN Rail | DIN Rail | DIN Rail | DIN Rail |
| OutputType | AC, Zero Cross | AC, Zero Cross | AC, Zero Cross | AC, Zero Cross | AC, Zero Cross |
| Voltage-Input | 90 ~ 140VAC | 90 ~ 140VAC | 90 ~ 140VAC | 90 ~ 140VAC | 90 ~ 140VAC |
| Voltage-Load | 48 V ~ 600 V | 48 V ~ 600 V | 48 V ~ 600 V | 48 V ~ 600 V | 48 V ~ 600 V |
| LoadCurrent | 30 A | 30 A | 30 A | 30 A | 30 A |