ICH7512S3V3.pdf
ICH7512S3V3.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of ICH7512S3V3.
| Series | ICH (200W) | ICH (200W) | ICH (200W) | ICH (200W) | ICH (200W) |
| NumberofOutputs | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Voltage-Input(Min) | 9V | 9V | 9V | 9V | 9V |
| Voltage-Input(Max) | 18V | 18V | 18V | 18V | 18V |
| Voltage-Output1 | 3.3V | 3.3V | 3.3V | 3.3V | 3.3V |
| Voltage-Output4 | - | - | - | - | - |
| Current-Output(Max) | 15A | 15A | 15A | 15A | 15A |
| Power(Watts) | 50 W | 50 W | 50 W | 50 W | 50 W |
| Voltage-Isolation | 1.5 kV | 1.5 kV | 1.5 kV | 1.5 kV | 1.5 kV |
| Efficiency | 78% | 78% | 78% | 78% | 78% |
| MountingType | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole |
| Size/Dimension | 2.40 L x 2.28 W x 0.50 H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm) | 2.40 L x 2.28 W x 0.50 H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm) | 2.40 L x 2.28 W x 0.50 H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm) | 2.40 L x 2.28 W x 0.50 H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm) | 2.40 L x 2.28 W x 0.50 H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm) |