ICH7524S15.pdf
ICH7524S15.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of ICH7524S15.
| Series | ICH (200W) | ICH (200W) | ICH (200W) | ICH (200W) | ICH (200W) |
| NumberofOutputs | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Voltage-Input(Min) | 18V | 18V | 18V | 18V | 18V |
| Voltage-Input(Max) | 36V | 36V | 36V | 36V | 36V |
| Voltage-Output1 | 15V | 15V | 15V | 15V | 15V |
| Voltage-Output4 | - | - | - | - | - |
| Current-Output(Max) | 5A | 5A | 5A | 5A | 5A |
| Power(Watts) | 75 W | 75 W | 75 W | 75 W | 75 W |
| Voltage-Isolation | 1.5 kV | 1.5 kV | 1.5 kV | 1.5 kV | 1.5 kV |
| Efficiency | 85% | 85% | 85% | 85% | 85% |
| MountingType | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole |
| Size/Dimension | 2.40 L x 2.28 W x 0.50 H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm) | 2.40 L x 2.28 W x 0.50 H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm) | 2.40 L x 2.28 W x 0.50 H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm) | 2.40 L x 2.28 W x 0.50 H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm) | 2.40 L x 2.28 W x 0.50 H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm) |