LT6654AHS6-1.25#TRMPBF.pdf
LT6654AHS6-1.25#TRMPBF.pdf
| Image |  |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| ReferenceType | Series | Series | Series | Series | Series |
| OutputType | Fixed | Fixed | Fixed | Fixed | Fixed |
| Voltage-Output(Min/Fixed) | 1.25V | 1.25V | 1.25V | 1.25V | 1.25V |
| Voltage-Output(Max) | - | - | - | - | - |
| Current-Output | 10 mA | 10 mA | 10 mA | 10 mA | 10 mA |
| Tolerance | ±0.05% | ±0.05% | ±0.05% | ±0.05% | ±0.05% |
| TemperatureCoefficient | 10ppm/°C | 10ppm/°C | 10ppm/°C | 10ppm/°C | 10ppm/°C |
| Noise-01Hzto10Hz | 0.8ppmp-p | 0.8ppmp-p | 0.8ppmp-p | 0.8ppmp-p | 0.8ppmp-p |
| Noise-10Hzto10kHz | 2ppmrms | 2ppmrms | 2ppmrms | 2ppmrms | 2ppmrms |
| Voltage-Input | 2.4V ~ 36V | 2.4V ~ 36V | 2.4V ~ 36V | 2.4V ~ 36V | 2.4V ~ 36V |