LT6654AHS6-4.096#WTRMPBF.pdf
LT6654AHS6-4.096#WTRMPBF.pdf
| ReferenceType | Series | Series | Series | Series | Series |
| OutputType | Fixed | Fixed | Fixed | Fixed | Fixed |
| Voltage-Output(Min/Fixed) | 4.096V | 4.096V | 4.096V | 4.096V | 4.096V |
| Voltage-Output(Max) | - | - | - | - | - |
| Current-Output | 10 mA | 10 mA | 10 mA | 10 mA | 10 mA |
| Tolerance | ±0.05% | ±0.05% | ±0.05% | ±0.05% | ±0.05% |
| TemperatureCoefficient | 10ppm/°C | 10ppm/°C | 10ppm/°C | 10ppm/°C | 10ppm/°C |
| Noise-01Hzto10Hz | 2ppmp-p | 2ppmp-p | 2ppmp-p | 2ppmp-p | 2ppmp-p |
| Noise-10Hzto10kHz | 2ppmrms | 2ppmrms | 2ppmrms | 2ppmrms | 2ppmrms |
| Voltage-Input | 4.596V ~ 36V | 4.596V ~ 36V | 4.596V ~ 36V | 4.596V ~ 36V | 4.596V ~ 36V |