LT6654BIS6-2.048#TRPBF.pdf
LT6654BIS6-2.048#TRPBF.pdf
| Voltage-Output(Min/Fixed) | 2.048V | 2.048V | 2.048V | 2.048V | 2.048V |
| Voltage-Output(Max) | - | - | - | - | - |
| Current-Output | 10 mA | 10 mA | 10 mA | 10 mA | 10 mA |
| Tolerance | ±0.1% | ±0.1% | ±0.1% | ±0.1% | ±0.1% |
| TemperatureCoefficient | 20ppm/°C | 20ppm/°C | 20ppm/°C | 20ppm/°C | 20ppm/°C |
| Noise-01Hzto10Hz | 1ppmp-p | 1ppmp-p | 1ppmp-p | 1ppmp-p | 1ppmp-p |
| Noise-10Hzto10kHz | 2ppmrms | 2ppmrms | 2ppmrms | 2ppmrms | 2ppmrms |
| Voltage-Input | 2.548V ~ 36V | 2.548V ~ 36V | 2.548V ~ 36V | 2.548V ~ 36V | 2.548V ~ 36V |