LT6654BMPS6-3.3#TRPBF.pdf
LT6654BMPS6-3.3#TRPBF.pdf
| Voltage-Output(Min/Fixed) | 3.3V | 3.3V | 3.3V | 3.3V | 3.3V |
| Voltage-Output(Max) | - | - | - | - | - |
| Current-Output | 10 mA | 10 mA | 10 mA | 10 mA | 10 mA |
| Tolerance | ±0.1% | ±0.1% | ±0.1% | ±0.1% | ±0.1% |
| TemperatureCoefficient | 20ppm/°C | 20ppm/°C | 20ppm/°C | 20ppm/°C | 20ppm/°C |
| Noise-01Hzto10Hz | 1.7ppmp-p | 1.7ppmp-p | 1.7ppmp-p | 1.7ppmp-p | 1.7ppmp-p |
| Noise-10Hzto10kHz | 2ppmrms | 2ppmrms | 2ppmrms | 2ppmrms | 2ppmrms |
| Voltage-Input | 3.8V ~ 36V | 3.8V ~ 36V | 3.8V ~ 36V | 3.8V ~ 36V | 3.8V ~ 36V |