LTC6652BHMS8-3.3#PBF.pdf
LTC6652BHMS8-3.3#PBF.pdf
| Image |  |
| Packaging | Tube | Tube | Tube | Tube | Tube |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| ReferenceType | Series | Series | Series | Series | Series |
| OutputType | Fixed | Fixed | Fixed | Fixed | Fixed |
| Voltage-Output(Min/Fixed) | 3.3V | 3.3V | 3.3V | 3.3V | 3.3V |
| Voltage-Output(Max) | - | - | - | - | - |
| Current-Output | 5 mA | 5 mA | 5 mA | 5 mA | 5 mA |
| Tolerance | ±0.1% | ±0.1% | ±0.1% | ±0.1% | ±0.1% |
| TemperatureCoefficient | 10ppm/°C | 10ppm/°C | 10ppm/°C | 10ppm/°C | 10ppm/°C |
| Noise-01Hzto10Hz | 2.2ppmp-p | 2.2ppmp-p | 2.2ppmp-p | 2.2ppmp-p | 2.2ppmp-p |
| Noise-10Hzto10kHz | - | - | - | - | - |
| Voltage-Input | 3.6V ~ 13.2V | 3.6V ~ 13.2V | 3.6V ~ 13.2V | 3.6V ~ 13.2V | 3.6V ~ 13.2V |