MCDHT3120LA1.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of MCDHT3120LA1.
| Image |  |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | MINAS A5L | MINAS A5L | MINAS A5L | MINAS A5L | MINAS A5L |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | Module | Module | Module | Module | Module |
| MotorType | Servo | Servo | Servo | Servo | Servo |
| Control/DriveType | Servo AC | Servo AC | Servo AC | Servo AC | Servo AC |
| NumberofMotors | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Voltage-Load | 120V | 120V | 120V | 120V | 120V |
| Current-Output | 30A | 30A | 30A | 30A | 30A |
| Wattage-Load | 750 W | 750 W | 750 W | 750 W | 750 W |
| Voltage-Supply | 100 ~ 120VAC | 100 ~ 120VAC | 100 ~ 120VAC | 100 ~ 120VAC | 100 ~ 120VAC |
| MountingType | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount | Chassis Mount |
| OperatingTemperature | 0°C ~ 55°C | 0°C ~ 55°C | 0°C ~ 55°C | 0°C ~ 55°C | 0°C ~ 55°C |