NEW TRY NTB-C220W
NTB-C220W
Part No.:
NTB-C220W
Manufacturer:
NEW TRY
Category:
LED Lighting - COBs, Engines, Modules, Strips
Package:
Datasheet:
Honch E-technology Co.,LtdNTB-C220W.pdf
Description:
BAR LIGHT, WHITE, ACTIVE SIZE:22
Packaging:
Case
Series:
ProductStatus:
Active
Type:
LED Engine
Color:
White
CCT(K):
Wavelength:
Configuration:
Linear Light Strip, Plug and Play
LuminousFlux@Current/Temperature:
Current-Test:
530mA
Temperature-Test:
Voltage-Forward(Vf)(Typ):
Lumens/Watt@Current-Test:
Current-Max:
CRI(ColorRenderingIndex):
ViewingAngle:
Features:
Size/Dimension:
230.00mm L x 21.00mm W
Height:
29.00mm
LightEmittingSurface(LES):
220.00mm L x 14.00mm W