On Shore Technology Inc. OSTVQ233150
OSTVQ233150
Part No.:
OSTVQ233150
Manufacturer:
On Shore Technology Inc.
Category:
Terminal Blocks - Wire to Board
Package:
Datasheet:
Honch E-technology Co.,LtdOSTVQ233150.pdf
Description:
TERM BLK 23P SIDE ENT 3.81MM PCB
Packaging:
Bulk
Series:
OSTVQ
RoHS:
RoHS
Color:
Green
Pitch:
0.150" (3.81mm)
Current:
10 A
Voltage:
300 V