On Shore Technology Inc. OSTVQ243150
OSTVQ243150
Part No.:
OSTVQ243150
Datasheet:
Honch E-technology Co.,LtdOSTVQ243150.pdf
Description:
TERM BLK 24P SIDE ENT 3.81MM PCB
Series:
OSTVQ
Pitch:
0.150" (3.81mm)
Current:
10 A
Voltage:
300 V