PA4334.683NLT.pdf
PA4334.683NLT.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of PA4334.683NLT.
| Image |  |
| Package/Case | Nonstandard | Nonstandard | Nonstandard | Nonstandard | Nonstandard |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Material-Core | Iron | Iron | Iron | Iron | Iron |
| Inductance | 68 µH | 68 µH | 68 µH | 68 µH | 68 µH |
| Tolerance | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% |
| CurrentRating(Amps) | 240 mA | 240 mA | 240 mA | 240 mA | 240 mA |
| Current-Saturation(Isat) | 240mA | 240mA | 240mA | 240mA | 240mA |
| Shielding | Shielded | Shielded | Shielded | Shielded | Shielded |
| DCResistance(DCR) | 2.171Ohm Max | 2.171Ohm Max | 2.171Ohm Max | 2.171Ohm Max | 2.171Ohm Max |
| Q@Freq | - | - | - | - | - |
| Frequency-SelfResonant | 7MHz | 7MHz | 7MHz | 7MHz | 7MHz |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| InductanceFrequency-Test | 1 MHz | 1 MHz | 1 MHz | 1 MHz | 1 MHz |