Bivar Inc. PM5-A12G12V
PM5-A12G12V
Part No.:
PM5-A12G12V
Datasheet:
Honch E-technology Co.,LtdPM5-A12G12V.pdf
Description:
PANEL MOUNT ASSEM GREEN, 6.1MM
LampColor:
Green
LensColor:
Green
Ratings:
DC
Voltage:
12V
Current:
20mA
PanelCutoutDimensions:
0.24 (6.10mm)
LensSize:
6.70mm Dia