Bivar Inc. PM5-A12Y28V
PM5-A12Y28V
Part No.:
PM5-A12Y28V
Datasheet:
Honch E-technology Co.,LtdPM5-A12Y28V.pdf
Description:
PANEL MOUNT ASSEM YELLOW, 6.1MM
LampColor:
Yellow
LensColor:
Yellow
Ratings:
DC
Voltage:
24V ~ 28V
Current:
20mA
PanelCutoutDimensions:
0.24 (6.10mm)
LensSize:
6.70mm Dia