Bivar Inc. PM5-A20R24V
PM5-A20R24V
Part No.:
PM5-A20R24V
Datasheet:
Honch E-technology Co.,LtdPM5-A20R24V.pdf
Description:
PANEL MOUNT ASSEM 25.4MM RED
LampColor:
Red
LensColor:
Red
LensTransparency:
Diffused
Ratings:
DC
Voltage:
24V
Current:
20mA
PanelCutoutDimensions:
1 (25.40mm)
LensSize:
20.00mm Dia