Bivar Inc. PM5-A5G12V
PM5-A5G12V
Part No.:
PM5-A5G12V
Datasheet:
Honch E-technology Co.,LtdPM5-A5G12V.pdf
Description:
PANEL MOUNT ASSEM 6.35MM GREEN
LampColor:
Green
LensColor:
Green
LensTransparency:
Fresnel
Ratings:
DC
Voltage:
12V
Current:
20mA
PanelCutoutDimensions:
0.25 (6.35mm)
LensSize:
5.10mm Dia