Bivar Inc. PM5-A677G28V
PM5-A677G28V
Part No.:
PM5-A677G28V
Datasheet:
Honch E-technology Co.,LtdPM5-A677G28V.pdf
Description:
PANEL MOUNT IND IP-67 GREEN
LampColor:
Green
LensColor:
Green
Voltage:
24V ~ 28V
Current:
20mA
PanelCutoutDimensions:
0.32 (8.13mm)
LensSize:
7.00mm Dia
MillicandelaRating:
800mcd
Wavelength-Peak:
515nm
TerminationStyle:
Quick Connect - 0.110 (2.8mm)