Bivar Inc. PM5-A677W28V
PM5-A677W28V
Part No.:
PM5-A677W28V
Datasheet:
Honch E-technology Co.,LtdPM5-A677W28V.pdf
Description:
PANEL MOUNT IND IP-67 WHITE
LampColor:
White
LensColor:
White
Voltage:
24V ~ 28V
Current:
20mA
PanelCutoutDimensions:
0.32 (8.13mm)
LensSize:
7.00mm Dia
MillicandelaRating:
1200mcd
TerminationStyle:
Quick Connect - 0.110 (2.8mm)