RP330-150-10-S.pdf
RP330-150-10-S.pdf
| Image |  |
| Manufacturer | Astrodyne TDI | Astrodyne TDI | Astrodyne TDI | Astrodyne TDI | Astrodyne TDI |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | RP330 | RP330 | RP330 | RP330 | RP330 |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Configuration | Two Stage | Two Stage | Two Stage | Two Stage | Two Stage |
| Voltage-RatedDC | - | - | - | - | - |
| Voltage-RatedAC | 480V | 480V | 480V | 480V | 480V |
| Voltage-RatedAC(PhasetoGround/Neutral) | 3.5 kV | 3.5 kV | 3.5 kV | 3.5 kV | 3.5 kV |
| Voltage-RatedAC(PhasetoPhase) | - | - | - | - | - |
| Current | 150 A | 150 A | 150 A | 150 A | 150 A |