RP350-100-100-C.pdf
RP350-100-100-C.pdf
| Series | RP350 | RP350 | RP350 | RP350 | RP350 |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Configuration | Single Stage | Single Stage | Single Stage | Single Stage | Single Stage |
| Voltage-RatedDC | - | - | - | - | - |
| Voltage-RatedAC | 480V | 480V | 480V | 480V | 480V |
| Voltage-RatedAC(PhasetoGround/Neutral) | 3.5 kV | 3.5 kV | 3.5 kV | 3.5 kV | 3.5 kV |
| Voltage-RatedAC(PhasetoPhase) | - | - | - | - | - |
| Current | 100 A | 100 A | 100 A | 100 A | 100 A |