RP359-180-10-W.pdf
RP359-180-10-W.pdf
| Series | RP359 | RP359 | RP359 | RP359 | RP359 |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Configuration | Three Stage | Three Stage | Three Stage | Three Stage | Three Stage |
| Voltage-RatedDC | - | - | - | - | - |
| Voltage-RatedAC | 520V | 520V | 520V | 520V | 520V |
| Voltage-RatedAC(PhasetoGround/Neutral) | 3.5 kV | 3.5 kV | 3.5 kV | 3.5 kV | 3.5 kV |
| Voltage-RatedAC(PhasetoPhase) | - | - | - | - | - |
| Current | 180 A | 180 A | 180 A | 180 A | 180 A |