RP370-320-0-B.pdf
RP370-320-0-B.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of RP370-320-0-B.
| Series | RP370 | RP370 | RP370 | RP370 | RP370 |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Configuration | Single Stage | Single Stage | Single Stage | Single Stage | Single Stage |
| Voltage-RatedDC | - | - | - | - | - |
| Voltage-RatedAC | 480V | 480V | 480V | 480V | 480V |
| Voltage-RatedAC(PhasetoGround/Neutral) | 3.5 kV | 3.5 kV | 3.5 kV | 3.5 kV | 3.5 kV |
| Voltage-RatedAC(PhasetoPhase) | - | - | - | - | - |
| Current | 320 A | 320 A | 320 A | 320 A | 320 A |