Astrodyne TDI RP380-100-100-S
RP380-100-100-S
Part No.:
RP380-100-100-S
Manufacturer:
Astrodyne TDI
Category:
Power Line Filter Modules
Package:
Datasheet:
Honch E-technology Co.,LtdRP380-100-100-S.pdf
Description:
3 PH DELTA PWR LINE FILTER 600V
Packaging:
Box
Series:
RP380
ProductStatus:
Active
FilterType:
Three Phase (Delta)
Configuration:
Single Stage
Voltage-RatedDC:
Voltage-RatedAC:
600V
Voltage-RatedAC(PhasetoGround/Neutral):
3.8 kV
Voltage-RatedAC(PhasetoPhase):
Current:
100 A
Frequency-Operating:
50/60Hz
Applications:
General Purpose
ApprovalAgency:
CE, cURus, SEMKO
OperatingTemperature:
-25°C ~ 100°C