RP400-300-0-S.pdf
RP400-300-0-S.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of RP400-300-0-S.
| Series | RP400 | RP400 | RP400 | RP400 | RP400 |
| Voltage-RatedDC | - | - | - | - | - |
| Voltage-RatedAC | 480V | 480V | 480V | 480V | 480V |
| Voltage-RatedAC(PhasetoGround/Neutral) | 3.5 kV | 3.5 kV | 3.5 kV | 3.5 kV | 3.5 kV |
| Voltage-RatedAC(PhasetoPhase) | - | - | - | - | - |
| Current | 300 A | 300 A | 300 A | 300 A | 300 A |