Astrodyne TDI RP415-160-0-W
RP415-160-0-W
Part No.:
RP415-160-0-W
Datasheet:
Honch E-technology Co.,LtdRP415-160-0-W.pdf
Voltage-RatedAC:
480V
Voltage-RatedAC(PhasetoGround/Neutral):
3.5 kV
Voltage-RatedAC(PhasetoPhase):
Current:
160 A
OperatingTemperature:
-25°C ~ 100°C