RP420-150-100-S.pdf
RP420-150-100-S.pdf
| Series | RP420 | RP420 | RP420 | RP420 | RP420 |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Configuration | Two Stage | Two Stage | Two Stage | Two Stage | Two Stage |
| Voltage-RatedDC | - | - | - | - | - |
| Voltage-RatedAC | 480V | 480V | 480V | 480V | 480V |
| Voltage-RatedAC(PhasetoGround/Neutral) | 3.8 kV | 3.8 kV | 3.8 kV | 3.8 kV | 3.8 kV |
| Voltage-RatedAC(PhasetoPhase) | - | - | - | - | - |
| Current | 150 A | 150 A | 150 A | 150 A | 150 A |