RP425-150-2000-S.pdf
RP425-150-2000-S.pdf
| Voltage-RatedDC | - | - | - | - | - |
| Voltage-RatedAC | 480V | 480V | 480V | 480V | 480V |
| Voltage-RatedAC(PhasetoGround/Neutral) | 3.5 kV | 3.5 kV | 3.5 kV | 3.5 kV | 3.5 kV |
| Voltage-RatedAC(PhasetoPhase) | - | - | - | - | - |
| Current | 150 A | 150 A | 150 A | 150 A | 150 A |