RP425-80-2000-C.pdf
RP425-80-2000-C.pdf
| Voltage-RatedDC | - | - | - | - | - |
| Voltage-RatedAC | 480V | 480V | 480V | 480V | 480V |
| Voltage-RatedAC(PhasetoGround/Neutral) | 3.5 kV | 3.5 kV | 3.5 kV | 3.5 kV | 3.5 kV |
| Voltage-RatedAC(PhasetoPhase) | - | - | - | - | - |
| Current | 80 A | 80 A | 80 A | 80 A | 80 A |