RP480-100-100-C.pdf
RP480-100-100-C.pdf
| Image |  |
| Manufacturer | Astrodyne TDI | Astrodyne TDI | Astrodyne TDI | Astrodyne TDI | Astrodyne TDI |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | RP480 | RP480 | RP480 | RP480 | RP480 |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Configuration | Single Stage | Single Stage | Single Stage | Single Stage | Single Stage |
| Voltage-RatedDC | - | - | - | - | - |
| Voltage-RatedAC | 480V | 480V | 480V | 480V | 480V |
| Voltage-RatedAC(PhasetoGround/Neutral) | 3.8 kV | 3.8 kV | 3.8 kV | 3.8 kV | 3.8 kV |
| Voltage-RatedAC(PhasetoPhase) | - | - | - | - | - |
| Current | 100 A | 100 A | 100 A | 100 A | 100 A |