RP480-200-2000-S.pdf
RP480-200-2000-S.pdf
| Voltage-RatedDC | - | - | - | - | - |
| Voltage-RatedAC | 480V | 480V | 480V | 480V | 480V |
| Voltage-RatedAC(PhasetoGround/Neutral) | 3.8 kV | 3.8 kV | 3.8 kV | 3.8 kV | 3.8 kV |
| Voltage-RatedAC(PhasetoPhase) | - | - | - | - | - |
| Current | 200 A | 200 A | 200 A | 200 A | 200 A |