RP480-80-10-C.pdf
RP480-80-10-C.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of RP480-80-10-C.
| Voltage-RatedDC | - | - | - | - | - |
| Voltage-RatedAC | 480V | 480V | 480V | 480V | 480V |
| Voltage-RatedAC(PhasetoGround/Neutral) | 3.8 kV | 3.8 kV | 3.8 kV | 3.8 kV | 3.8 kV |
| Voltage-RatedAC(PhasetoPhase) | - | - | - | - | - |
| Current | 80 A | 80 A | 80 A | 80 A | 80 A |