SF4B-H20-01(V2).pdf
SF4B-H20-01(V2).pdf
| Image |  |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | SF4B | SF4B | SF4B | SF4B | SF4B |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Protection | Hand | Hand | Hand | Hand | Hand |
| DetectionCapability | 25mm | 25mm | 25mm | 25mm | 25mm |
| ProtectiveHeight | 390mm | 390mm | 390mm | 390mm | 390mm |
| NumberofBeams | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| BeamPitch | 20mm | 20mm | 20mm | 20mm | 20mm |
| OperatingRange | 0.3m ~ 9.0m | 0.3m ~ 9.0m | 0.3m ~ 9.0m | 0.3m ~ 9.0m | 0.3m ~ 9.0m |
| OperatingTemperature | -10°C ~ 55°C | -10°C ~ 55°C | -10°C ~ 55°C | -10°C ~ 55°C | -10°C ~ 55°C |