SI5347B-B-GM.pdf
SI5347B-B-GM.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SI5347B-B-GM.
| Image |  |
| Packaging | Tray | Tray | Tray | Tray | Tray |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| Type | - | - | - | - | - |
| PLL | Yes | Yes | Yes | Yes | Yes |
| NumberofCircuits | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ratio-Input:Output | 5:8 | 5:8 | 5:8 | 5:8 | 5:8 |
| Differential-Input:Output | Yes/Yes | Yes/Yes | Yes/Yes | Yes/Yes | Yes/Yes |
| Frequency-Max | 350MHz | 350MHz | 350MHz | 350MHz | 350MHz |
| Divider/Multiplier | Yes/No | Yes/No | Yes/No | Yes/No | Yes/No |
| Voltage-Supply | 1.71V ~ 3.47V | 1.71V ~ 3.47V | 1.71V ~ 3.47V | 1.71V ~ 3.47V | 1.71V ~ 3.47V |
| OperatingTemperature | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C |