SM102035006FE.pdf
SM102035006FE.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SM102035006FE.
| Image |  |
| Manufacturer | Ohmite | Ohmite | Ohmite | Ohmite | Ohmite |
| Package/Case | Radial | Radial | Radial | Radial | Radial |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | Slim-Mox | Slim-Mox | Slim-Mox | Slim-Mox | Slim-Mox |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Resistance | 500 MOhms | 500 MOhms | 500 MOhms | 500 MOhms | 500 MOhms |
| Tolerance | ±1% | ±1% | ±1% | ±1% | ±1% |
| Power(Watts) | 1W | 1W | 1W | 1W | 1W |
| Composition | Thick Film | Thick Film | Thick Film | Thick Film | Thick Film |
| TemperatureCoefficient | 100ppm/°C | 100ppm/°C | 100ppm/°C | 100ppm/°C | 100ppm/°C |
| Size/Dimension | Radial | Radial | Radial | Radial | Radial |
| Height-Seated(Max) | 0.580 L x 0.100 W (14.73mm x 2.54mm) | 0.580 L x 0.100 W (14.73mm x 2.54mm) | 0.580 L x 0.100 W (14.73mm x 2.54mm) | 0.580 L x 0.100 W (14.73mm x 2.54mm) | 0.580 L x 0.100 W (14.73mm x 2.54mm) |
| NumberofTerminations | 0.340 (8.64mm) | 0.340 (8.64mm) | 0.340 (8.64mm) | 0.340 (8.64mm) | 0.340 (8.64mm) |
F-5%25-Axial-bl.jpg)