Micro Commercial Co SMAJ28CA-TP
SMAJ28CA-TP
Part No.:
SMAJ28CA-TP
Manufacturer:
Micro Commercial Co
Datasheet:
Honch E-technology Co.,LtdSMAJ28CA-TP.pdf
Description:
TVS DIODE 28VWM 45.4VC DO214AC
Packaging:
Tape & Reel (TR),Cut Tape (CT)
Voltage-ReverseStandoff(Typ):
28V
Voltage-Breakdown(Min):
31.1V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp:
45.4V
Current-PeakPulse(10/1000µs):
8.8A
Power-PeakPulse:
400W
Applications:
General Purpose
Capacitance@Frequency:
OperatingTemperature:
-55°C ~ 175°C (TA)