T7YB105MB40.pdf
T7YB105MB40.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of T7YB105MB40.
| Image |  |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | T7 | T7 | T7 | T7 | T7 |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Resistance | 1 MOhms | 1 MOhms | 1 MOhms | 1 MOhms | 1 MOhms |
| Power(Watts) | 0.5W, 1/2W | 0.5W, 1/2W | 0.5W, 1/2W | 0.5W, 1/2W | 0.5W, 1/2W |
| Tolerance | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% |
| TemperatureCoefficient | ±100ppm/°C | ±100ppm/°C | ±100ppm/°C | ±100ppm/°C | ±100ppm/°C |