SCHURTER Inc. TA45-ABFXT035C0-AZM01
TA45-ABFXT035C0-AZM01
Part No.:
TA45-ABFXT035C0-AZM01
Manufacturer:
SCHURTER Inc.
Category:
Circuit Breakers
Package:
Datasheet:
Honch E-technology Co.,LtdTA45-ABFXT035C0-AZM01.pdf
Description:
TA45-2R SERIES CIRCUIT BREAKER
Packaging:
Box
Series:
TA45-2R
ProductStatus:
Active
MountingType:
Panel Mount, Snap-In
BreakerType:
Thermal
CurrentRating(Amps):
3.5A
VoltageRating-AC:
240 V
VoltageRating-DC:
60 V