XC6806C415DR-G.pdf
XC6806C415DR-G.pdf
| Image |  |
| Series | XC680x | XC680x | XC680x | XC680x | XC680x |
| NumberofCells | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| ProgrammableFeatures | Current | Current | Current | Current | Current |
| ChargeCurrent-Max | 385mA | 385mA | 385mA | 385mA | 385mA |
| BatteryPackVoltage | 4.15V | 4.15V | 4.15V | 4.15V | 4.15V |
| Voltage-Supply(Max) | 5.5V | 5.5V | 5.5V | 5.5V | 5.5V |