API Delevan Inc. 3094-121KS
3094-121KS
Part No.:
3094-121KS
Package:
Nonstandard
Datasheet:
Honch E-technology Co.,Ltd3094-121KS.pdf
Description:
FIXED IND 120NH 840MA 70MOHM SMD
  • Related Categories
Package/Case:
Nonstandard
Series:
3094
Material-Core:
Iron
Inductance:
120 nH
Tolerance:
±10%
CurrentRating(Amps):
840 mA
DCResistance(DCR):
70mOhm Max
Q@Freq:
65 @ 50MHz
Frequency-SelfResonant:
520MHz
Ratings:
OperatingTemperature:
-55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test:
50 MHz