API Delevan Inc. 3094-222KS
3094-222KS
Part No.:
3094-222KS
Package:
Nonstandard
Datasheet:
Honch E-technology Co.,Ltd3094-222KS.pdf
Description:
FIXED IND 2.2UH 230MA 900MOHM SM
  • Related Categories
Package/Case:
Nonstandard
Series:
3094
Material-Core:
Iron
Inductance:
2.2 µH
Tolerance:
±10%
CurrentRating(Amps):
230 mA
DCResistance(DCR):
900mOhm Max
Q@Freq:
65 @ 7.9MHz
Frequency-SelfResonant:
80MHz
Ratings:
OperatingTemperature:
-55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test:
7.9 MHz