API Delevan Inc. 3094-333KS
3094-333KS
Part No.:
3094-333KS
Datasheet:
Honch E-technology Co.,Ltd3094-333KS.pdf
Description:
FIXED IND 33UH 100MA 5 OHM SMD
Inductance:
33 µH
Tolerance:
±10%
CurrentRating(Amps):
100 mA
DCResistance(DCR):
5Ohm Max
Q@Freq:
65 @ 2.5MHz
Frequency-SelfResonant:
14MHz
Ratings:
OperatingTemperature:
-55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test:
2.5 MHz