API Delevan Inc. 3094-471KS
3094-471KS
Part No.:
3094-471KS
Datasheet:
Honch E-technology Co.,Ltd3094-471KS.pdf
Description:
FIXED IND 470NH 590MA 140MOHM SM
Inductance:
470 nH
Tolerance:
±10%
CurrentRating(Amps):
590 mA
DCResistance(DCR):
140mOhm Max
Q@Freq:
70 @ 25MHz
Frequency-SelfResonant:
190MHz
Ratings:
OperatingTemperature:
-55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test:
25 MHz