API Delevan Inc. 3094-561KS
3094-561KS
Part No.:
3094-561KS
Datasheet:
Honch E-technology Co.,Ltd3094-561KS.pdf
Description:
FIXED IND 560NH 510MA 190MOHM SM
Inductance:
560 nH
Tolerance:
±10%
CurrentRating(Amps):
510 mA
DCResistance(DCR):
190mOhm Max
Q@Freq:
70 @ 25MHz
Frequency-SelfResonant:
170MHz
Ratings:
OperatingTemperature:
-55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test:
25 MHz