API Delevan Inc. 3094-683KS
3094-683KS
Part No.:
3094-683KS
Datasheet:
Honch E-technology Co.,Ltd3094-683KS.pdf
Description:
FIXED IND 68UH 67MA 11 OHM SMD
Inductance:
68 µH
Tolerance:
±10%
CurrentRating(Amps):
67 mA
DCResistance(DCR):
11Ohm Max
Q@Freq:
65 @ 2.5MHz
Frequency-SelfResonant:
10MHz
Ratings:
OperatingTemperature:
-55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test:
2.5 MHz