API Delevan Inc. 3094-823KS
3094-823KS
Part No.:
3094-823KS
Datasheet:
Honch E-technology Co.,Ltd3094-823KS.pdf
Description:
FIXED IND 82UH 64MA 12 OHM SMD
Inductance:
82 µH
Tolerance:
±10%
CurrentRating(Amps):
64 mA
DCResistance(DCR):
12Ohm Max
Q@Freq:
60 @ 2.5MHz
Frequency-SelfResonant:
9MHz
Ratings:
OperatingTemperature:
-55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test:
2.5 MHz