HX2125014Z.pdf
HX2125014Z.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of HX2125014Z.
| Image |  |
| Part Number | HX31A0011Z | HX2127002Z | HX2125014Z | HX21C5006Z | HX21A0007Z |
| Series | HX | HX | HX | HX | HX |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| BaseResonator | Crystal | Crystal | Crystal | Crystal | Crystal |
| Type | XO (Standard) | XO (Standard) | XO (Standard) | XO (Standard) | XO (Standard) |
| Frequency | 25 MHz | 25 MHz | 25 MHz | 25 MHz | 25 MHz |
| Function | Enable/Disable | Enable/Disable | Enable/Disable | Enable/Disable | Enable/Disable |
| Output | LVCMOS | LVCMOS | LVCMOS | LVCMOS | LVCMOS |
| Voltage-Supply | 3.3V | 3.3V | 3.3V | 3.3V | 3.3V |
| FrequencyStability | ±25ppm | ±25ppm | ±25ppm | ±25ppm | ±25ppm |
| AbsolutePullRange(APR) | - | - | - | - | - |
| SpreadSpectrumBandwidth | - | - | - | - | - |
| Current-Supply(Max) | 20mA | 20mA | 20mA | 20mA | 20mA |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| MountingType | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Size/Dimension | 0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm) | 0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm) | 0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm) | 0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm) | 0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm) |