On Shore Technology Inc. OSTYQ322150
OSTYQ322150
Part No.:
OSTYQ322150
Datasheet:
Honch E-technology Co.,LtdOSTYQ322150.pdf
Description:
TERM BLK 16P SIDE ENT 3.5MM PCB
Series:
OSTYQ
Pitch:
0.138" (3.50mm)
Current:
10 A
Voltage:
150 V