RWS300B-15.pdf
RWS300B-15.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of RWS300B-15.
| Image | |||||
| Part Number | RWS300B-12 | RWS300B-5 | RWS300B-24 | RWS300B-48 | RWS300B-15 |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | RWS-B (300W) | RWS-B (300W) | RWS-B (300W) | RWS-B (300W) | RWS-B (300W) |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | Enclosed | Enclosed | Enclosed | Enclosed | Enclosed |
| NumberofOutputs | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Voltage-Input | 85 ~ 265 VAC | 85 ~ 265 VAC | 85 ~ 265 VAC | 85 ~ 265 VAC | 85 ~ 265 VAC |
| Voltage-Output1 | 15V | 15V | 15V | 15V | 15V |
| Voltage-Output2 | - | - | - | - | - |
| Voltage-Output3 | - | - | - | - | - |
| Voltage-Output4 | - | - | - | - | - |
| Voltage-Output5 | - | - | - | - | - |
| Voltage-Output6 | - | - | - | - | - |
| Current-Output1 | 20 A | 20 A | 20 A | 20 A | 20 A |
| Current-Output2 | - | - | - | - | - |
| Current-Output3 | - | - | - | - | - |
| Current-Output4 | - | - | - | - | - |
| Current-Output5 | - | - | - | - | - |
| Current-Output6 | - | - | - | - | - |
| Power(Watts) | 300W | 300W | 300W | 300W | 300W |
| Voltage-Isolation | 3 kV | 3 kV | 3 kV | 3 kV | 3 kV |
| Efficiency | 84% | 84% | 84% | 84% | 84% |